U15/ SK L.B. 4:3 FK Přelouč (2:1)

11.5.2019 – K dalšímu zápasu k nám zajížděl tým Přelouče. Do utkání jsme vstoupili aktivně, a hned v úvodu si vytvořili několik šancí a v 6. minutě se ujala Drahého střela 1:0. Ovšem za 5 minut bylo vyrovnáno, kdy po několika chybách v defenzívě bylo 1:1. I nadále jsme byli aktivnější, jen ta koncovka. Před poločasem jsme se přece jen dočkali, kdy nadvakrát překonal gólmana Buřval. Do druhé půle, jak je zvykem jsme vstoupili ospale a soupeř byl lepší. Což vyústilo v 40. minutě srovnáním 2:2. Hosty to nakoplo a dále diktovali tempo. V 50. minutě však z ojediněle šance Zeman vrátil vedení na naší stranu 3:2. Nestačil se ani změnit stav na světelné tabuli a bylo 3:3. Paradoxně rychle srovnání nás nakoplo a začali jsme opět bojovat. V 57. minutě neúnavný Drahý utekl, a naservíroval T. Klein před prázdnou bránu vítězný gól 4:3. Utkání jsme uhájili i díky Pětiokému, který 2 minuty před koncem vykopl míč prakticky z brankové čáry. Utkání jsme zvládli výsledkově, ale výpadek v první půlce druhého poločasu nás mohl mrzet. Sami si hru komplikujeme nedůrazem. jak v obraně tak při zakončeni. Pochvalu zaslouží duo Rázl, Drahý. Další díky patří naším nejmenším fotbalistům, kteří během svých mezi zápasových pauzách vytvářeli skvělou kulisu.

Góly: Drahý, Buřval, Zeman, T.Klein

Sestava: Drábek – Kratochvíl, Musil, Rázl(50, L. Hubert) Pětioký – Buřval (67. Potůček), Drapák, Zeman, Dubravčík (36. Sebránek) – Drahý, Hrstka(22. M. Klein, 48. T.Klein)