U15/ Žamberk 2:0 SK L.B. (1:0)

4.5.2019 – Další kolo nás zavedlo k sousedovi v tabulce do Žamberka. Nutno pochválit domácí za perfektně připravené hřiště, na takovém pažitu jsme letos ještě nehráli. Po úvodní desetiminutovce domácích jsme až do konce první půlky byli lepším mužstvem, ovšem bez gólového efektu. Naopak domácí z ojediněle šance po standartce, šli do kabin s vedením 1:0, a to i díky stoprocentní šanci v poslední minutě, kterou jsme nedokázali protlačit do branky. Tato situace se zřejmě podepsala na našim hráčích, jelikož v druhém poločase jsme nic neměli a jako bychom na hřišti ani nebyli. Nutno podotknout, že mimo jedné nastřelené tyče, ani domácí neměli šance. A tak až v pokusu o závěrečný tlak,  dvě minuty před konce do otevřené obrany pečetili svojí výhru na 2:0. Zápasu by spíše slušela remíza. Utkání bylo pro nás velkým zklamáním, nedokázali jsme zařadit vyšší rychlost a být v první půlce efektivnější v koncovce. Pochvalu si jednoznačně zaslouží Faltys.

Sestava: Drábek- Faltys, Musil, Pětioký, Kratochvíl – Sebránek (53.Horáček), Fistr (42. L.Hubert), Drapák, Zeman, Buřval (39. Křivda) – Drahý